Onze belofte
De beste verstikkingspop voor uw trainingsbehoefteAdvies om een juiste keuze maken? Wij verzorgen graag een productdemonstratie.
T: +31 (0)499 49 00 16 (Op werkdagen van 8:30 - 17:00)
De Philips Heartstart HS1 halfautomaat kenmerkt zich door de relatief lage aanschafprijs en een hoge betrouwbaarheid.
Lees verder...Advies om een juiste keuze maken? Wij verzorgen graag een productdemonstratie.
Uw AED dient altijd gebruiksklaar te zijn. Wij geven u 24/7 support op uw AED kast. Want een goede bescherming is onmisbaar.
Dáárom een breed aanbod in AED trainers. Advies om een juiste keuze maken? Wij verzorgen graag een productdemonstratie.
De inzet van een AED kan een ingrijpende ervaring zijn. Wij staan binnen 6 uur op locatie, maken de AED weer inzetbaar, lezen de ECG uit en zijn er voor u.
Advies om een juiste keuze maken? Wij verzorgen graag een productdemonstratie.
De Philips Heartstart HS1 halfautomaat is, zoals de naam natuurlijk al aangeeft, een halfautomatische AED. Dit houdt in dat de hulpverlener tijdens de inzet van de defibrillator de schokknop dient in te drukken. Nadeel hierbij is wel dat de aandacht naar het slachtoffer even verslapt in tegenstelling tot volautomatische AED’s.
De betrouwbaarheid van de Philips Heartstart HS1 halfautomaat is ronduit goed te noemen. De AED is onderworpen aan de reguleringen van de FDA. FDA is de Amerikaanse toezichthouder op voedingswarenbranche en de medische branche. Hierdoor bent u verzekerd dat de defibrillator onder de strengst mogelijke voorwaarden is geproduceerd.
Een AED wordt gelukkig zelden gebruikt. Hierdoor zijn zelftesten erg belangrijk. Door deze zelftesten controleert de AED zichzelf op een correcte werking. De Philips HS1 test zichzelf op:
Door deze zelftesten bent u optimaal verzekerd van een goed werkende AED wanneer een kritieke situatie dit vereist.
De Philips Heartstart HS1 halfautomaat is alleen geschikt voor plaatsing in droge, stofvrije ruimtes. Natuurlijk kan dit wel worden afgevangen met de plaatsing van deze AED in een goede AED kast.
Door de gesproken instructie tijdens de reanimatie loodst de defibrillator de hulpverlener door de reanimatie. Ook heeft de defibrillator een metronoom functie. De metronoom functie geeft de gewenste snelheid van borstcompressies weer, door middel van een auditieve toon.
De AED wordt klaar voor gebruik geleverd en is perfect voor plaatsing binnenshuis of voor plaatsing in kantoorgebouwen. AED-Partner biedt het eerste jaar gratis service onderhoud aan op de Philips HS1. Wanneer de AED wordt ingezet komen wij gratis binnen 6 uur ter plaatse voor ú en de AED.
Artikelnummer | Maak eerst een productselectie |
---|---|
Merk | Philips |
Serie | Heartstart |
Temperatuur operationeel | 10 - 43 °C |
Uitlezen inzetgegevens | Infrarood |
Gewicht | 1.50 kg |
Lengte | 210 mm |
Breedte | 190 mm |
Diepte | 67 mm |